Książka, czyli najlepszy prezent na Mikołajki!

Książka, czyli najlepszy prezent na Mikołajki!

Nie wiesz, co kupić najbliższym na Mikołajki? Szukasz pomysłu mieszczącego się w średnim przedziale cenowym? Postaw na jeden z książkowych bestsellerów! Zanim jednak podejmiesz decyzje o zakupie, upewnij się, że dany tytuł wybierasz nie ze swojej perspektywy, a z perspektywy osoby, której taka lektura mogłaby się spodobać. To bardzo ważne, bo tylko w taki sposób wybierzesz coś, co będzie w stanie faktycznie ucieszyć twoich najbliższych. Czy książka Hopeless autorstwa Colleen Hoover to dobry pomysł na prezent na mikołajki dla dziewczyny?

Romans dla młodych dorosłych

Książki Hoover od lat sprzedają się w ogromnych nakładach na całym świecie. Dlatego, jeśli wiesz, że twoja dziewczyna lubi czytać od czasu do czasu romanse, ale niezbyt znasz się na tym gatunku, wybierz książkę od tej amerykańskiej pisarki. Hopeless to świetnie oceniana pierwsza część nowego cyklu autorki, która opowiada o wielkiej i bezwarunkowej miłości. To z pewnością jeden z ciekawszych prezentów na Mikołajki. Dlaczego? Bo nie dość, że Hoover oferuje swoim czytelnikom ciekawą i wzruszającą historię, to w dodatku opisuje ją w wyjątkowo atrakcyjny sposób. Powieść czyta się lekko i szybko, a w trakcie poznawania historii będziemy się wzruszać, smucić, płakać, ale i bawić. Jak widać, zapewniony jest pełen pakiet emocji. 

Pakiet książek

A co w przypadku, gdy wiesz, że twoja dziewczyna lubi książki tej autorki? W takim razie uprzedź swoją ukochaną i sprezentuj jej najnowszą serię Hoover w pakiecie. Warto zaznaczyć, że w cyklu Hopeless dostępny jest też specjalny tom poboczny, dzięki któremu możemy dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych bohaterów występujących w tej historii. Nie jest on obowiązkowy dla zrozumienia całej fabuły, jednak z pewnością sprawi przyjemność fanką twórczości Hoover. A to dlatego, że poznajemy w nim kolejną sympatyczną i charyzmatyczną parę, a sama intryga oparta jest na przekornym i jednocześnie zabawnym pomyśle. Do takiego prezentu na Mikołajki możesz dołączyć mały list z życzeniami od serca.

Share